Pfadfinder

Zahl der Lose: 4

Vegyes cerkész tétel, 12 db:   1933 Gödöllő, Jamboree Souvenir, Márton Lajos sokszorosított grafikáit tartalmazó 40 lapos füzet, ofszet, Magyar Földrajzi Intézet, kiadói papírkötésben .;  1933 Gödöllő, Jamboree Souvenir, Márton Lajos sokszorosított grafikáit tartalmazó 40 lapos füzet, ofszet, Magyar Földrajzi Intézet, kiadói papírkötésben, egyik lap kijár.;   Bodnár Gábor: A magyarországi cserkészet története. (Bp.), 1989, Püski. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.;  Farkasüvöltés. A magyar farkaskölyök vezetők hivatalos lapja. V. évf. 7. szám, 1933 augusztus. Jó állapotban.;  Fábián Gyula: Táborozás a Balatonnál. Biczó András rajzaival. [1940], Dante, kissé sérült félvászon kötés, kis folt, első lapon firka.;  Vajna Iván: Már minálunk... (Versek, kották, dalok) - Az "életbemaradott bajtársak"-kal. Bp., 1993, papírkötés, jó állapotban.;  +4+2 Cserkész témájú képeslap és levelezőlap.
16959.

Vegyes cerkész tétel, 12 db:

1933 Gödöllő, Jamboree Souvenir, Márton Lajos sokszorosított grafikáit tartalmazó 40 lapos füzet, ofszet, Magyar Földrajzi Intézet, kiadói papírkötésben .;

1933 Gödöllő, Jamboree Souvenir, Márton Lajos sokszorosított grafikáit tartalmazó 40 lapos füzet, ofszet, Magyar Földrajzi Intézet, kiadói papírkötésben, egyik lap kijár.;

Bodnár Gábor: A magyarországi cserkészet története. (Bp.), 1989, Püski. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.;

Farkasüvöltés. A magyar farkaskölyök vezetők hivatalos lapja. V. évf. 7. szám, 1933 augusztus. Jó állapotban.;

Fábián Gyula: Táborozás a Balatonnál. Biczó András rajzaival. [1940], Dante, kissé sérült félvászon kötés, kis folt, első lapon firka.;

Vajna Iván: Már minálunk... (Versek, kották, dalok) - Az "életbemaradott bajtársak"-kal.
Bp., 1993, papírkötés, jó állapotban.;

+4+2 Cserkész témájú képeslap és levelezőlap.

Rufpreis:
6 000 HUF

Z. Tábori Piroska: Tökmag a dzsembörin. Kolozsvári Sándor illusztrációival. Bp.,én.,Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, széteső állapotban.
16960.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Jenő: Vidám tábori levelek. Bp., én., Bethlen-ny., 3-95 p. Kiadói papírkötés, címlaphiánnyal, szakadt borítóval és sérült gerinccel.
16961.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930-1940 Cserkészeket ábrázoló fotók, 6 db, változó állapotban, 9x6 cm és 7x5 cm között
16962.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF