1933 Gödöllő, Jamboree Souvenir, Márton Lajos sokszorosított grafikáit tartalmazó 40 lapos füzet, ofszet, Magyar Földrajzi Intézet, kiadói papírkötésben .;
1933 Gödöllő, Jamboree Souvenir, Márton Lajos sokszorosított grafikáit tartalmazó 40 lapos füzet, ofszet, Magyar Földrajzi Intézet, kiadói papírkötésben, egyik lap kijár.;
Bodnár Gábor: A magyarországi cserkészet története. (Bp.), 1989, Püski. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.;
Farkasüvöltés. A magyar farkaskölyök vezetők hivatalos lapja. V. évf. 7. szám, 1933 augusztus. Jó állapotban.;
Fábián Gyula: Táborozás a Balatonnál. Biczó András rajzaival. [1940], Dante, kissé sérült félvászon kötés, kis folt, első lapon firka.;
Vajna Iván: Már minálunk... (Versek, kották, dalok) - Az "életbemaradott bajtársak"-kal. Bp., 1993, papírkötés, jó állapotban.;
Z. Tábori Piroska: Tökmag a dzsembörin. Kolozsvári Sándor illusztrációival. Bp.,én.,Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, széteső állapotban.