Iskolai énekgyűjtemény I. Szerk.: Kodály Zoltán. Nemzetnevelők Könyvtára V. A Népiskola könyvei 14. Bp., 1943, Országos Közoktatási Tanács, 294 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon: "919 sz. "Arany János" KIE Cserkészcsapat, Rákospalota" bélyegzéssel.