5 000 HUF
13
1885-1887 Budapest Főváros legújabb térképe 1885, rajzolta Homolka József, Bp., Eggenberger,(M. Kir. Államnyomda-ny.), rajta az V. és VIII. kerületekben felállítandó szűrt vizet szolgáltató nyilvános közkutak elhelyezési tervrajzával, aláírással és dátummal (Klein János (?), vászonra kasírozva, a vászon hátoldala foltos, a hajtások mentén kis sérülésekkel, 66,5x55,7 cm.