Tétel

Katalognummer:

17268.
Beendet 493. Fernauktion
Landkarten

Rufpreis:

5 000 HUF

13

Beschreibung:

1885-1887 Budapest Főváros legújabb térképe 1885, rajzolta Homolka József, Bp., Eggenberger,(M. Kir. Államnyomda-ny.), rajta az V. és VIII. kerületekben felállítandó szűrt vizet szolgáltató nyilvános közkutak elhelyezési tervrajzával, aláírással és dátummal (Klein János (?), vászonra kasírozva, a vászon hátoldala foltos, a hajtások mentén kis sérülésekkel, 66,5x55,7 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk