Foto Zahl der Lose: 589
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3363838
16598
493
Photo
cca 1880-1900 Német családi fotóalbum, össz. 24 db keményhátú fotóval, közte haditengerész egyenruhát és "S.M.S. Hohenzollern" feliratú sapkát viselő kisfiúk kutyával, női és férfi portrék, katonafotók. Dekoratív, dombornyomott díszítésű, kapcsos bőrkötésű albumban, kopottas borítóval, sérült, ragasztott gerinccel, a belső kötéstáblán 1894-es bejegyzéssel, az albumlapok egy részén litografált díszítéssel, helyenként kissé sérült albumlapokkal, 27x22x5 cm 3362115
16599
493
Photo
cca 1950 Családi fotóalbum kb 50 db fotóval.
3367892
16600
493
3800
Photo
3366242
16601
493
Photo
cca 1910 3 db népviseletes és falusi csoportkép 3366114
16602
493
Photo
Kb 40 darabos fotó tétel a vizitkártyáktól az 1940-e évekig 2964377
16603
493
Photo
cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig
3253708
16604
493
Photo
3311584
16605
493
Photo
Vegyes esküvői fotó tétel, régi és modern, össz. 35 db, változó méretben és állapotban 3255751
16606
493
900
Photo
3159517
16607
493
Photo
2698810
16608
493
Photo
3348347
16609
493
3800
Photo
cca 1870-1900 30 db vegyes vizitkártya és kabinetfotó vegyes állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF