https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 589
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3273107
16586
493
0
1800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920 Lovaskocsi fotó kartonon Karton méret 26x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3309635
16587
493
0
30000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
2001 Formula-1, Toyota teszt a Hungaroringen (pilóták: Mika Salo, Allan McNish), fotóalbum 16 db színes fotóval, 12,5x17,5 cm méretben
Das Lot is nicht erreichbar
3289507
16588
493
0
2400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1980 Vegyes feltehetőleg politikai esemény fotói, 2 db, az egyiken az emberek között Biszku Bélával, 17x24 cm és 18x24 cm között
Das Lot is nicht erreichbar
3291178
16589
493
0
1600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-1915 Vegyes fotó tétel, 3 db: Családi portré, kissé sérült, körbevágva, 22,5x17 cm + Alföldi, falusi életképek, az egyik kissé sérült, 16x12 cm és 10x7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3278010
16590
493
0
5000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Vietnám, Bac Mai boncok - A jós könyv és a 100 fémpálcika. Fotó nagyméretű kartonon magyar utazó felvétele / Vietnam large photo of the bonzes of Bac Mai. cartboard. Photo size 17x12 cm, cartboard size: 33x27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3139034
16591
493
0
4000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Iskolai diákszövetség tablófotói, 2 db nagyméretű tablófotó, (TGV Polyhymnia?), Mittweida, Richard Brand, az egyik sérült, a másik kissé sérült kartonnal, 22x28 cm, karton: 35x42 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2969319
16592
493
0
1200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-40 Erdélyi magyar család csoportképe, férfi egyenruhában, jelzés nélküli fotó. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 17x23 cm 3138488
16593
493
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920 Levente sportegyesület csoportképe zászlókkal, háttérben a Magyar Folyam és Tengerhajózási Részvénytársaság (MFTR) egy hajójával, valamint budai várral és a királyi palotával, kissé foltos, a felületén kis sérüléssel, 17x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2812333
16594
493
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1910 Családi fotó kerékpárral és katonával kartonon 36x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1544014
16595
493
0
700
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1942 Nőiszabó ipari szakrajztanfolyam hallgatói, tablókép, kartonra ragasztva, feliratozva, 16×20,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2689468
16596
493
0
1200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920-1940 Iskolai tablófotó, a rajta szereplők aláírásaival, fotó kartonon, Pesterzsébet, Murilló, sérült kartonnal, 17x12 cm, teljes: 33x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3224262
16597
493
0
1400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1940 Berzsenyi Dániel reálgimnázium osztálykép, kartonra ragasztva, 16x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse