1929 Az Érsekújvári Magyar Gazdák zászlószentelésével kapcsolatos alkalmi mezőgazdasági kiállításon első díjat nyert két méter magas aratókoszorú, nevesített csoportkép, a képen Jaross Andor (1896-1946) felvidéki politikus, miniszter, a magyarországi zsidók deportálásának egyik vezetője; Holota János (1890-1958) csehszlovákiai magyar ügyvéd, politikus; Turchányi Imre (1899-1955) ügyvéd, földbirtokos, országgyűlési képviselő és mások. A hátoldalon feliratozott fotó, 11,5x16,5 cm
~1936 Miskolc, Zenepalota, Daláregylet hangversenye, Fekete Bertalan polgármester és Homrogdi Lichtenstein László főispán. Frisch Oszkár fényképészeti fotoriporter Miskolc, Horthy Miklós tér 9., szakadások 23,5x17,5 cm
cca 1910 Elegáns házaspár portréja, fotó, korabeli dekoratív, üvegezett, kitámasztható asztali képkeretben, a kereten kis sérülésekkel, látható: 18,5x12 cm, külső méret: 23x16,5 cm