16537.
Beendet 493. Fernauktion
Foto
3 200 HUF
cca 1910 Elegáns házaspár portréja, fotó, korabeli dekoratív, üvegezett, kitámasztható asztali képkeretben, a kereten kis sérülésekkel, látható: 18,5x12 cm, külső méret: 23x16,5 cm