https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 589
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3347634
16026
493
0
1600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Bohóc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x24,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3347552
16027
493
0
1200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Folyókanyar. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3347554
16028
493
0
1200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Tekintet. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3347561
16029
493
0
1200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Reminiscentia. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3292236
16030
493
0
400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Templomtorony. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x21,5 cm 2964556
16031
493
0
3200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Engi László: 11 db nagy méretű jelzett művészfotó részben kartonon, közte sérült, 30x19 cm és 40x30 cm közötti méretben
Das Lot is nicht erreichbar
3344816
16032
493
0
5000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Robert Capa (1913-1954, eredeti neve Friedmann Endre) magyar-amerikai fotóriporter felvétele (A háború előszele, 1936), utólagos nagyítás, jelzés nélkül, hátoldalán paszpartuzás nyomaival, jobb felső sarkában törésnyommla24x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3352320
16033
493
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1954 Bartók Éva (Kecskemét, 1927 - London, 1998) magyar-német színésznő, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó gyűjteményéből), 21x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3322621
16034
493
0
1800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1960 Markovics Ferenc: 8 db képvőművészeti alkotásról készült fotó 24x16 cm ig
Das Lot is nicht erreichbar
3184741
16035
493
0
12000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Féner Tamás (1938-): Portrék (Scheiber Sándor, Karafiáth Orsolya, Vásári Tamás, Baranyi András, stb...), 8 db fotó karton ragasztva, jelzett, 15×10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3352889
16036
493
0
10000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Székely Aladár (1870-1940) budapesti fényképész és fotóművész felvétele Ady Endréről, fotó, jelzés nélkül, sérült, 22×17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3384144
16037
493
0
15000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
9 db amatőr erotikus fotónegatív tekercsben
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse