Foto Zahl der Lose: 589
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3329625
16012
493
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Ölelés. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm
3329620
16013
493
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Lépcső. Fotó, papír, , hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm 3386247
16014
493
Photo
Pauer György 5 db vintage fotóművészeti alkotás. egyik jelzett. 18x24 cm ig 3247943
16015
493
300
Photo
3292244
16016
493
400
Photo
3311475
16018
493
600
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Házsor. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 24.5x38 cm
3329628
16019
493
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Tünődés. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm
3262499
16020
493
300
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Alakok. Fotó, papír, kartonra kasírozva, hátoldalán pecséttel jelzett, 39x15,5 cm 3347641
16021
493
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Kezek. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 39x29 cm
3347547
16022
493
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Férfi arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x29 cm
3347640
16023
493
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Portrék. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 39x29 cm
3347638
16024
493
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Gyökérforma. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 39x29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF