Books: Sci-fi, fantasy, and role-playing-game books
20900.
Brian Daley: Star Wars Han Solo sorozat 5 kötete: Han Solo bosszúja, Han Solo küldetése, Han Solo hadjárata, A csillagrombolók, A birodalmi flotta. Bp., 1992-1994.,Valhalla Páholy - Pendragon. Kiadói papírkötések.
20901.
Star Wars trilógia I-III. köt. I. köt.: George Lucas: Csillagok háborúja. II. köt.: Donald F. Glut: A birodalom visszavág. II. köt.: James Kahn: A jedi visszatér. Bp., 1980-1985-1993, Kozmosz - Valhalla Páholy. Kiadói papírkötés, a kozmoszos 2 kötet kopott borítókkal.
20903.
Vegyes sci-fi tétel, 4 db: Issaac Asimov: Alapítvány és Föld, Garry Douglas: Hegylakó, Kaszás István: A Galaktika urai, Kocamu Szakjo: A sárkány halála 2. Kopott papírkötésekben, egy sérült gerinccel.