Bücher: Sci-fi, Fantasy, und Rollenspiel Bücher

Zahl der Lose: 9

Brian Daley: Star Wars Han Solo sorozat 5 kötete: Han Solo bosszúja, Han Solo küldetése, Han Solo hadjárata, A csillagrombolók, A birodalmi flotta. Bp., 1992-1994.,Valhalla Páholy - Pendragon. Kiadói papírkötések.
20900.

Rufpreis:
3 000 HUF

Star Wars trilógia I-III. köt. I. köt.: George Lucas: Csillagok háborúja. II. köt.: Donald F. Glut: A birodalom visszavág. II. köt.: James Kahn: A jedi visszatér. Bp., 1980-1985-1993, Kozmosz - Valhalla Páholy. Kiadói papírkötés, a kozmoszos 2 kötet kopott borítókkal.
20901.

Rufpreis:
2 400 HUF

Star Wars: Shadow of the Empire. Képregény. Dark Horse Comics, szép állapotban, 8 sztl. lev.
20902.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Vegyes sci-fi tétel, 4 db: Issaac Asimov: Alapítvány és Föld, Garry Douglas: Hegylakó, Kaszás István: A Galaktika urai, Kocamu Szakjo: A sárkány halála 2. Kopott papírkötésekben, egy sérült gerinccel.
20903.

Vegyes sci-fi tétel, 4 db:
Issaac Asimov: Alapítvány és Föld, Garry Douglas: Hegylakó, Kaszás István: A Galaktika urai, Kocamu Szakjo: A sárkány halála 2. Kopott papírkötésekben, egy sérült gerinccel.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ian Livingstone: A Gyíkkirály szigete. Kaland, Játék, Kockázat. Ford.: Varsányi Mária. Debrecen, 1989, Rakéta. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20904.

Rufpreis:
2 400 HUF

2010 Mass Effect: Redemption #2. Képregény. Dark Horse Comics, szép állapotban, 14 sztl. lev.
20905.

Rufpreis:
2 000 HUF

2010 Mass Effect: Redemption #3. Képregény. Dark Horse Comics, szép állapotban, 14 sztl. lev.
20906.

Rufpreis:
2 000 HUF

2010 Mass Effect: Redemption #1. Képregény. Dark Horse Comics, szép állapotban, 14 sztl. lev.
20907.

Rufpreis:
2 000 HUF

2010 Mass Effect: Redemption #4. Képregény. Dark Horse Comics, szép állapotban, 14 sztl. lev.
20908.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF