Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Zádory Ármin: Isten a legtisztább szeretet. Imakönyv Eckartshausen után. Négy aczélmetszettel.
Pest, 1860. Lampel Róbert (Nyomatott Wodianer F.-nél). 2 t. (hártyapapírral védett, acélmetszetű címkép és kőnyomatú díszcímlap) + X (helyesen VIII) + 352 p. + 3 t. (acélmetszet).
Kötetünk Karl von Eckartshausen (1752-1803) bajor vígjátékszerző, illuminátus, misztikus szerző 1790-ben keletkezett, katolikus szellemiségű imakönyvének fordítása.
Álbordázott, vaknyomásos, dombornyomásos, aranyozott, enyhén kopott korabeli bőrkötésben, az első kötéstábla közepén kereszt rátéttel, a kötéstáblák oldalán sárgaréz rátéttel és zárókapoccsal, aranyozott festésű lapszélekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk