40 000 HUF
108,40 EUR, 125,00 USD
[Giovanni] Joanne Bona: Manuductio ad Coelum. Medullam continens sanctorum patrum et veterum philosophorum. Venetiis [Velence],én.(Korai kiadás,1669?), Bassani,(Typis Jo. Antonii Remondini), 276+10 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a címlapon bejegyzésekkel.