20283.
Beendet 493. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
Ramón y Cajal, S.[antiago]: Tudományos kutatásra vezérlő kalauz. A 6. spanyol kiadást ford. Salamon Henrik, előszóval ellátta Lenhossék Mihály. Bp.[1928.] Novák 1 t+ XII+ 152 l. Egyetlen magyar kiadás! Santiago Ramón y Cajal (1852-1934.) spanyol orvos, 1906-ban Nobel-díjat kapott. Aranyozott és cimkézett gerincű, fényezett, kiadói félbőr kötésben, kis kopással