20275.
Beendet 493. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
Illustrirte Naturgeschichte des Pflanzenreiches. Für die unteren Classen der Mitttelschulen. Bearbeitet Dr. Alois Pokony. Prag, 1871, Friedrich Tempsky, 4+VII+1+231 p. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borÃtóval, a szennylapokon és a táblák belsején ceruzás bejegyzésekkel, néhány illusztrációt kiszÃneztek, néhány ceruzás bejelöléssel.