Biblia Hebraica 4. Libri Josuae et Judicum. Praeparaverunt Librum Josuae M. Noth Librum Judicum Rud. Kittel. Stuttgart,1966,Württembergische Bibelanstalt,3+322-404 p. Héber nyelven. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, egy lapon ceruzás bejegyzésekkel.
Biblia Hebraica 5. Liber Samuelis praeparavit Rud Kittel. Stuttgart,1966,Württembergische Bibelanstalt,3+406-500 p. Héber nyelven. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
A mennyország kapuja. Egész évre szóló imarend. Izraelita imakönyv. Bp., 1906, Josef Schlesinger, 488+72 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
Werfel, Franz: Paulus unter den Juden. Dramatische Legende in sechs Bildern. Berlin-Wien-Leipzig, 1926, Paul Zsolnay Verlag, 186+(6) p. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel. / First edition. In German language. Paperback, with slightly worn, damaged cover and spine.
Biblia Hebraica 3. Numeri et Deuteronomium. Praeparaverunt Librum Numerorum W. Rudolph. Librum Deuteronomii. J. Hempel. Stuttgart,1966,Württembergische Bibelanstalt,3+190-320 p. Héber nyelven. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, ceruzás bejegyzésekkel.
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Magyar fordítással ellátta Schön József. VII. kötet. Peszách ünnepre. Első két nap. Bp., é.n., Schlesinger Jos. könyvkereskedése, 2+253+2+16 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés.
[Herzl Tivadar (1860-1904)] Theodor Herzl: Zionistische Schriften. Herausgegeben von Prof. Dr. Leon Kellner. Berlin, 1920, Jüdischer Verlag, 376 p. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, szétváló borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.