Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 43

Keszi Imre: A várakozók lakomája    (Bp., 1944.) Libanon. 199+(2)p. Lapszámozáson belül három egészoldalas rajzzal. Szakadozott, rajzos, kiadói papírborítóban.
20569.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hannah Senesh / Hannah Szenes: Her Life, Mission and Death (Szenes Hanna: élete, küldetése, és halála.) Szerk.: Moshe Brelavsky. 1973., Hakiubbutz Hameuchad Publishing House. Héber nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20570.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gara, Nathalie: Israel. L'Atlas des Voyages. Lausanne,én., Editions Rencontre, 239+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20571.

Rufpreis:
1 800 HUF

Biblia Hebraica 4. Libri Josuae et Judicum. Praeparaverunt Librum Josuae M. Noth Librum Judicum Rud. Kittel. Stuttgart,1966,Württembergische Bibelanstalt,3+322-404 p. Héber nyelven. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, egy lapon ceruzás bejegyzésekkel.
20572.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Biblia Hebraica 5. Liber Samuelis praeparavit Rud Kittel. Stuttgart,1966,Württembergische Bibelanstalt,3+406-500 p. Héber nyelven. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
20573.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

A mennyország kapuja. Egész évre szóló imarend. Izraelita imakönyv. Bp., 1906, Josef Schlesinger, 488+72 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
20574.

Rufpreis:
2 000 HUF

Werfel, Franz: Paulus unter den Juden. Dramatische Legende in sechs Bildern. Berlin-Wien-Leipzig, 1926, Paul Zsolnay Verlag, 186+(6) p. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel. / First edition. In German language. Paperback, with slightly worn, damaged cover and spine.
20575.

Rufpreis:
2 000 HUF

Biblia Hebraica 3. Numeri et Deuteronomium. Praeparaverunt Librum Numerorum W. Rudolph. Librum Deuteronomii. J. Hempel. Stuttgart,1966,Württembergische Bibelanstalt,3+190-320 p. Héber nyelven. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, ceruzás bejegyzésekkel.
20576.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Magyar fordítással ellátta Schön József. VII. kötet. Peszách ünnepre. Első két nap. Bp., é.n., Schlesinger Jos. könyvkereskedése, 2+253+2+16 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés.
20577.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balogh Elemér: Az antiszemitizmus és a cionizmus igazi arca. Bp., 1955, Szikra. Kiadói papírkötés,115p.
20578.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Herzl Tivadar (1860-1904)] Theodor Herzl: Zionistische Schriften. Herausgegeben von Prof. Dr. Leon Kellner. Berlin, 1920, Jüdischer Verlag, 376 p. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, szétváló borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
20579.

Rufpreis:
2 000 HUF

Festgebete der Israeliten. I. Band. Wien, 1873, Schlesinger's Buchhandlung. 228p. korabeli aranyozott egészbőr kötésben, kissé kopott.
20580.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF