Ünnepi imádságok izraeliták számára. II. köt. hn., én., nyn., 3-420+10... https://www.darabanth.com/de/493-Fernauktion/493.0/Bucher/Bucher-Judaica~2500113/Unnepi-imadsagok-izraelitak-szamara-II-kot-hn-en-nyn-3-420plus10plus2-p-Korabeli-dusan~II3385155
3385155
20565
493
3800
Books: Judaica
Beschreibung: Ünnepi imádságok izraeliták számára. II. köt. hn., én., nyn., 3-420+10+2 p. Korabeli dúsan aranyozott félbőr-kötés, díszes dombornyomásos táblákkal, kopott borítóval, hiányzó címlappal, aranyozott lapélekkel.
: tg