Lévai Jenő: Zsidósors Magyarországon. Bp.,1948, Magyar Téka, 479 p. Ki... https://www.darabanth.com/de/493-Fernauktion/493.0/Bucher/Bucher-Judaica~2500113/Levai-Jeno-Zsidosors-Magyarorszagon-Bp-1948-Magyar-Teka-479-p-Kiadoi-felvaszon-kotes-kopott~II3385402
3385402
20582
493
Books: Judaica
Rufpreis:
2 400 HUF 6,50 EUR , 7,50 USD
Beschreibung: Lévai Jenő: Zsidósors Magyarországon. Bp.,1948, Magyar Téka, 479 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó borító egyik felső sarkán törésnyommal.
: nk