8 000 HUF
17
Széchényi Zsigmond: Elefántország. Afrikai vadásznaplókivonatok. 1932-1933, 1933-1934. Bp., 1944., Szerzői, (Athenaeum-ny.),216+4 p.+35 (fekete-fehér fotókkal) t. + 1 (fénymásolattal pótolt térkép) t. 2., javított kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a védőborító kopott, szakadt és a szélén hiánnyal.