Tétel

Katalognummer:

20176.
Beendet 493. Fernauktion
Bücher: Jagd

Rufpreis:

8 000 HUF

17

Beschreibung:

Széchényi Zsigmond: Elefántország. Afrikai vadásznaplókivonatok. 1932-1933, 1933-1934. Bp., 1944., Szerzői, (Athenaeum-ny.),216+4 p.+35 (fekete-fehér fotókkal) t. + 1 (fénymásolattal pótolt térkép) t. 2., javított kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a védőborító kopott, szakadt és a szélén hiánnyal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg