3 400 HUF
Marczali Henrik: Erdély története. A szerző, Marczali Henrik (1856-1940) történész által DEDIKÁLT példány. Bp., 1935, Káldor, 288 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos gerinccel, kijáró ex libris-szel, egy lapon szakadással, sérült elülső szennylappal. + Lederer Emma: Egyetemes művelődéstörténet. Bp., 1935., Káldor, 368 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos gerinccel.