Földes Jenő - Ravasz László: Cukrászat. Bp., 1961, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 589 p.+ 30 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói egészvászon-kötés, néhány kissé foltos lappal, kissé koszos, kissé sérült műanyag védőborítóban. Megjelent 4100 példányban.