Cserháti Sándor-Dr. Kosutány Tamás: A trágyázás alapelvei. Bp.,1887, Országos Gazdasági Egyesület Könyvkiadó Vállalata, VIII+438 p. Korabeli félvászon-kötés, kis kopással