Bücher: Bahn. Lokomotive

Zahl der Lose: 10

Halas György: Vörös lámpák az utolsó kocsin. Vasúthistória Könyvek. Bp., 1991, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. 244p + 38 t. Fekete-fehér képekkel, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés.
20518.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Vasúthistória évkönyv 2001. Főszerk.: Dr. Kerkápoly Endre. Szerk.: Mezei István. Bp., 2001, MÁV. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, foltos kiadói papír védőborítóban.
20519.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vasúthistória évkönyv 2002. Főszerk.: Dr. Kerkápoly Endre. Szerk.: Mezei István. Bp., 2002, MÁV. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos vászon és papírborítóval, és foltos lapokkal, dohos, megviselt állapotban.
20520.

Rufpreis:
2 000 HUF

Klaus Gerlach: Modellbahn-Handbuch. Berlin, 1966, Transpress VEB Verlag für Verkehrswesen. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé hullámos lapokkal.
20521.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vasúthistória évkönyv 2003-2007. Szerk.: Mezei István. Bp., 2008, MÁV, 299 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.
20535.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vasúthistória évkönyv 2002. Szerk.: Mezei István. Bp., 2003, MÁV, 310 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.
20536.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vasúti hidak I-II. rész. Az építési és pályafenntartási szak hallgatói részére. MÁV Tisztképző Intézet. Bp., 1972-1973., KÖZDOK, 222 p.; 240 p. Kiadói félvászon-kötések, kissé kopott borítókkal, az I. kötet kissé laza fűzéssel. Megjelent 230 példány.
20537.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hőgye Sándor - Tarnai Géza: Vasúti automatika példatár. I. köt. Bp., 1968, BME - Tankönyvkiadó, 133 p. Papírkötésben, javított gerinccel. Megjelent 132 példányban.
20538.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Szentkereszty Pál: Gurítódombok teljesítőképességének növelése gépesítéssel. Bp., 1954, Mérnöki Továbbképző Intézet - Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat, 65 p. Kiadói papírkötés, a füzet elvált a könyvtesttől, a borító foltos, a gerinc sérült.
20539.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hőgye Sándor - Westsik György: Vasúti automatikai példatár II. Építőipar és Közlekedési Műszaki Egyetem. Bp., 1966, Tankönyvkiadó, 99+1 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. Megjelent 230 példányban.
20540.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF