Halas György: Vörös lámpák az utolsó kocsin. Vasúthistória Könyvek. Bp., 1991, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. 244p + 38 t. Fekete-fehér képekkel, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés.
Klaus Gerlach: Modellbahn-Handbuch. Berlin, 1966, Transpress VEB Verlag für Verkehrswesen. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé hullámos lapokkal.
Vasúti hidak I-II. rész. Az építési és pályafenntartási szak hallgatói részére. MÁV Tisztképző Intézet. Bp., 1972-1973., KÖZDOK, 222 p.; 240 p. Kiadói félvászon-kötések, kissé kopott borítókkal, az I. kötet kissé laza fűzéssel. Megjelent 230 példány.
Hőgye Sándor - Tarnai Géza: Vasúti automatika példatár. I. köt. Bp., 1968, BME - Tankönyvkiadó, 133 p. Papírkötésben, javított gerinccel. Megjelent 132 példányban.
Szentkereszty Pál: Gurítódombok teljesítőképességének növelése gépesítéssel. Bp., 1954, Mérnöki Továbbképző Intézet - Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat, 65 p. Kiadói papírkötés, a füzet elvált a könyvtesttől, a borító foltos, a gerinc sérült.
Hőgye Sándor - Westsik György: Vasúti automatikai példatár II. Építőipar és Közlekedési Műszaki Egyetem. Bp., 1966, Tankönyvkiadó, 99+1 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. Megjelent 230 példányban.