18200.
Beendet 492. Fernauktion
Plakat
150 000 HUF
cca 1925 Irredenta plakát Nagy-Magyarország és a Szabadság téri Trianon-szoborcsoport ábrázolásával, a Magyar Hiszekegy szövegével és "Csonka Magyarország nem ország - Egész Magyarország menyország" felirattal. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Hajtva, kissé foltos, apró sérülésekkel, hátoldalán "Magyar hadapród iskola" felirattal, 62,5x94,5 cm