10933.
Beendet 492. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Tölgyes (?) jelzéssel, XX. sz. eleje: Faluvége. Olaj, vászon. Javított. 37,5x58 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.