10959.
Beendet 492. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Szikora B jelzéssel: Pásztorlány juhokkal. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 35×52 cm