11103.
Beendet 492. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel, erdélyi magyar festő, XX. sz. második fele: Erdőrészlet. Olaj, farost. 50x60 cm. Dekoratív fakeretben.