11117.
Beendet 492. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti kunyhó. Olaj, fa. 22,5x31,5 cm. Dekoratív, kissé kopott fakeretben.