11158.
Beendet 492. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Olvashatatlan (Orosz G?) jelzéssel: Utca. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 30×56,5 cm