11214.
Beendet 492. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Vadkacsákat leső vadász kutyájával. Olaj, vászon. Feltekerve, vakráma nélkül. 49x66 cm