11206.
Beendet 492. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Firenzei panoráma. Olaj, nyomat, farost. Fakeretben. 36×59,5 cm