Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: NÅ‘i akt társaságban. Tus, papÃr. Proveni... https://www.darabanth.com/de/492-Fernauktion/492.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Jelzes-nelkul-XX-sz-eleje-Noi-akt-tarsasagban-Tus-papir-Proveniencia-Gero-Odon-1863-1939~II3376496
3376496
11221
492
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: NÅ‘i akt társaságban. Tus, papÃr. Proveniencia: GerÅ‘ Ödön (1863-1939) műkritikus, Ãró, újságÃró lánya, GerÅ‘ Zsófia (1895-1966) hagyatékából. Lap széle kissé sérült. 11x13 cm.
: bt