Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
32 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, XVIII. v. XIX. sz, festő: Hölgy lanttal. Olaj, fatábla. Dekoratív fakeretben ,keret hátoldalán Géberth budapesti képkeretező címkéjével. 29x22 cm