11257.
Beendet 492. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Jelzés nélkül, 1920-40 körül: Táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, hátoldalán Vajda Zoltán képkeretező 1930-40 körüli címkéjével, 14×22 cm