Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
5 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, 1920-40 körül: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Korabeli, kissé sérült fakeretben, hátoldalán Blattner Gyula budapesti képkeretező korabeli címkéjén autográf feliratával. 30×40 cm