10981.
Beendet 492. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
Etus jelzéssel, 1920-as évek: Csendélet. Olaj, karton, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 23x31 cm