11031.
Beendet 492. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
90 000 HUF
Erdélyi jelzéssel: Hölgy virágok közt (Jakula Kálmánné, Neumayer Mária. Jakula Kálmán, Erédlyi Béla barátjának felesége). 1930-as évek. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 45x60 cm / oil on canvas, signed, slightly damaged, framed., 1930-as évek. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Jakula Kálmánnak barátsággal, Erdélyi Béla. Jelezve balra lent: 1933. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 45x60 cm / oil on canvas, signed, framed.