Keramiken Zahl der Lose: 233
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3333829
11389
491
90000
Art-ceramics
Garányiné Staindl Katalin (1922 - 2008): Heroikus férfi arc. Faliplasztika. Mázas samottos kerámia, jelezve masszába nyomott G. Staindl jelzéssel, minimális mázhibával, 1970 körül, 42x25 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! /// Katalin Garányiné Staindl (1922-2008): Heroic Male Face. Wall-mounted ceramic relief. Glazed chamotte ceramic. Signed with impressed 'G. Staindl' mark. Minor glaze imperfections. Circa 1970. Dimensions: 42 × 25 cm. 3373548
11390
491
14000
Art-ceramics
Misch Ádám (1935-1995): Női akt, 1964. Mázas kerámia, jelezve jobbra középen fent (Misch 64), 10x10 cm. Rendkívül ritka!! 3377356
11391
491
50000
Art-ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Virágmintás váza. Jelzett, restaurált, m: 20 cm
3377345
11392
491
24000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Jelzett, minimális kopással, m: 21 cm
3370137
11393
491
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Kancsó. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm 3368180
11394
491
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona: Kétalakos váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm 3369413
11395
491
60000
Art-ceramics
3254155
11396
491
4200
Art-ceramics
Pruszków lengyel kerámia padlóváza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan m: 45 cm
3333718
11397
491
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Dísztál. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
3354702
11398
491
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona: Kétalakos váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
3333725
11399
491
7500
Art-ceramics
3333724
11400
491
7500
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Kancsó. Csorgatott mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF