Tétel

Katalognummer:

11316.
Beendet 491. Fernauktion
Stich

Rufpreis:

2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD

Beschreibung:

Barabás Miklós (1810-1898) rajza után készült acélmetszet (hölgyportré), XIX. sz. közepe-második fele, Hoffmann Ferenc budapesti képkeretező címkéjével (1930 körül) jelzett, üvegezett fakeretben, 11x7,5 cm, külső méret: 17x13,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg