1926/27 Stielers Hand-Atlas. 254 Haupt- und Nebenkarten in Kupferstich... https://www.darabanth.com/de/491-Fernauktion/491.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Landkarten~1000010/192627-Stielers-Hand-Atlas-254-Haupt-und-Nebenkarten-in-Kupferstich-Zehnte-Auflage-Gotha-~II3379014
3379014
17539
491
Maps
Beschreibung: 1926/27 Stielers Hand-Atlas. 254 Haupt- und Nebenkarten in Kupferstich. Zehnte Auflage. Gotha, Justus Perthes, 5 sztl. lev.+ 108 (duplaoldalas, színes térképek) t.+ (névmutató) 2 sztl. lev.+ 315+(1) p. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott, szélein javított borítóval, sérült gerinccel.
: nk