Tétel

Katalognummer:

17539.
Beendet 491. Fernauktion
Landkarten

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

1926/27 Stielers Hand-Atlas. 254 Haupt- und Nebenkarten in Kupferstich. Zehnte Auflage. Gotha, Justus Perthes, 5 sztl. lev.+ 108 (duplaoldalas, színes térképek) t.+ (névmutató) 2 sztl. lev.+ 315+(1) p. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott, szélein javított borítóval, sérült gerinccel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk