Szent Biblia. Újszövetségi szentírás. Ford.: Káldi György. Bp., 1928, ... https://www.darabanth.com/de/491-Fernauktion/491.0/Bucher/Bucher-Religion~1000030/Szent-Biblia-Ujszovetsegi-szentiras-Ford-Kaldi-Gyorgy-Bp-1928-Palladis-Gazdag~II3378892
3378892
21033
491
Books: Religion
Beschreibung: Szent Biblia. Újszövetségi szentírás. Ford.: Káldi György. Bp., 1928, Palladis. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, 31x24 cm.
: tg