Vofkori László: Erdély társdalom és gazdaságföldrajza. Nyíregyháza, 1994., Bessenyei György Tanárképző Főiskola Földrajz Tanszéke - Stúdium, 4+279 p.+29 (54 táblázat 29 levélen) t. + 7 (kihajtható térképek) t. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
Zsiros Sándor: A front alatt. 1944 ősze. 60 éves emlékek, dokumentumok Felsőzsolca és Miskolc környéke "felszabadításáról." DEDIKÁLT! Felsőzsolca, 2006, Örökségünk Felsőzsolca Alapítvány, 192 p. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos hátsó borítóval.
Burkhardt, Lucius; Nikolic, Valdimir (szerk.): Sichtbar machen. Documenta Urbana Kassel. Kassel, 1981, Documenta Urbana. Német, angol, francia és olasz nyelven. Kiadói papírkötés, borító és címlap kissé foltos.
"Magyar neve." Határon túli magyar helységnévszótár. Szerk: Sebők László. 1990, Arany Lapok Kiadó. Kiadói papírkötésben, benne jegyzetlapokkal és újságcikkekkel.
Fónod Gyula: Csabdi története. Az István Király Múzeum Közleményei B. sorozat 29. Székesfehérvár, 1970. + Szebényi Zsoltné(szerk.): A Somlyóról nézve. Csabdi, Vasztély. H.n., 2000. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.
Divald Kornél: Budapest művészete a török hódoltság előtt. Csányi Károly 10 eredeti építészeti rajzával és 49 képpel. Budapest, [1903]. Lampel Károly - Wodianer F. és Fiai (Hornyánszky Viktor ny.) 165+ [3] p. + 8 t. (hártyapapírral védett). Egyetlen kiadás. Divald Kornél (1872-1931) művészettörténész monográfiáját oldalszámozáson belül számos egész oldalas és szövegközti felvétel kíséri. Az első előzéken az egykori könyvkereskedő és -kiadó Grill Károly nevében kézzel kitöltött kereskedői könyvjegy, a megrendelő nevére kiállítva. A megrendelőlap egy újabb, szintén kézzel kitöltött példánya a kötetben elhelyezve, aláírás nélkül. (Művészeti könyvtár.) Poss.: Hübner Jenő (1863-1929) építész, a győri városháza, a balassagyarmati, székesfehérvári, komáromi, makói kórházak, templomok és más középületek tervezője. Aranyozott, festett kiadói egészvászon kötésben (Gottermayer Nándor, Budapest). Szép példány.
Nagy Gusztáv: Közutak kilométer mutatója és térképe. Szerk. és kiadja: - - . Székesfehérvár, 1927, Debreczenyi István-ny., 213 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos.