Verne Gyula: Utazás a tenger alatt. Kilencvenkilenc képpel. Ford.: Szász Károly. Bp.,én., Franklin, 286 p. Negyedik egyedül jogosított kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben,jó állapotban