Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Budapest története. I. köt.: Budapest az ókorban. II. rész. Szerk.: Szendy Károly. Írták munkatársainkkal Alföldi András, Nagy Lajos, László Gyula. Bp.,1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 4+353-867+1 p.+LV-CXLVII (nagyrészt fekete-fehér képtáblák, de köztük 3 színes is) t. + 6 (kihajtható térképek) t. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval és a gerincen kis sérülésekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk