Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

Ábratáblák az "Utasítás a m. kir. honvédség lovainak málhás állatainak patkolására" czímű szolgálati könyvhöz : C-6-hoz. M. kir. honvédség patkoló iskoláinak használatára. Bp., 1909, Pallas, 8 p.+XXVI t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylapon bejegyzésekkel, kissé foltos lapokkal, néhány lapon kis gyűrődéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk