Dénes Aladár: Vademecum. Jogi Zsebkönyvek Gyűjteménye VI. köt. Bp., [1... https://www.darabanth.com/de/491-Fernauktion/491.0/Bucher/Bucher-Jura~1000017/Denes-Aladar-Vademecum-Jogi-Zsebkonyvek-Gyujtemenye-VI-kot-Bp-1910-Grill-Karoly-~II3379068
3379068
19397
491
Books: Law
Rufpreis:
2 000 HUF 5,42 EUR , 6,25 USD
Beschreibung: Dénes Aladár: Vademecum. Jogi Zsebkönyvek Gyűjteménye VI. köt. Bp., [1910], Grill Károly, XXII+(2)+222 (eredetileg 231) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, kissé sérült gerinccel, a cÃmlap és a könyv végén több lap hiányzik.
: szr