Tétel

Katalognummer:

20472.
Beendet 491. Fernauktion
Bücher: Jagd

Rufpreis:

6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD

Beschreibung:

Fekete István: Vuk. Állatregény. (Csergezán Pál rajzaival.)
Budapest, 1965. Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó (Athenaeum Nyomda). 87 + [1] p. Első kiadás.
Fekete István regényét Csergezán Pál színes, szövegközti rajzai díszítik. A regény első kötetkiadása ihlette Dargay Attila 1980-1981-ben rendezett egész estés rajzfilmjét, az 1980-as évek egyik legnagyobb hazai filmsikerét.
Vuray 181. o.
Színes, illusztrált kiadói félvászon kötésben és színes, illusztrált, gerincén enyhén hiányos, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk