Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

A 40 éves Budapesti Detektívtestület jubiláris albuma. Szerk.: Vécsey Leo.
Bp., [1926]., M. Kir. Államrendőrség Detektívtestülete Nyugdíjpótló és Segélyező Egyesülete (Budapesti Hírlap-ny.), 320 p. Egyetlen kiadás.
Cholnoky László, Herczeg Ferenc, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond, Nagy Lajos, Móricz Pál és mások írásaival. Oldalszámozáson belül számos szövegközti illusztrációval. Rendkívül gazdag és izgalmas korabeli reklámanyaggal (265. oldaltól.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg