Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

1884-1886 Mezőgazdasági Szemle. Szerk. és kiadták: Cserháti Sándor, Kosutány Tamás. II. és IV. évfolyam. [Két kötetben]. Magyar-Óvár, 1884-1886, Czéh Sándor-ny., VIII+576 p.; III+(1)+558 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, kopottas borítókkal, helyenként sérült, foltos lapokkal, néhány helyen ceruzás firkákkal, illetve préselt növénymaradványokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk