Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD

Beschreibung:

Egri Mária: A szolnoki művésztelep. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap, 227+(5) p. Első kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 6500 példányban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg