Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 532

Ujkéry Csaba: Handzsár a tükörben. A szerző által DEDIKÁLT! Bp., (1989), Püski. 358+2 p. Kiadói papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban.
21373.

Rufpreis:
1 600 HUF

21374.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

21375.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ady Endre: Illés szekerén. Bp., 1929, Athenaeum. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
21376.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csupkó Lajos: Színészvizsga / Nézzünk el Afrikába / A kártya. Bp., é.n., Kókai Lajos, sérült papírkötés.
21377.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
21378.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cs. Szabó László: Erdélyben. Bp., Nyugat. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
21379.

Rufpreis:
2 000 HUF

A cigány meg a sárkány. Püspökladányi cigány mesék. Ford.: Mészáros György, Vekerdi József. Az utószót és a jegyzeteket írta: Vekerdi József. A könyv borító illusztrációja Lóránt Lilla, az illusztrációk Bartha László munkái. Népek meséi sorozat. Népek meséi sorozat. Bp., 1974, Európa. egészoldalas illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóba.
21380.

Rufpreis:
2 000 HUF

Milne, A[lan] A[lexander]:  Micimackó. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. [Bp., 1957.], Kossuth, (Athenaeum-ny.), 127+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, az elülső előzéklap foltos.  Micimackó kuckója. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. [Bp., 1957.], Kossuth, (Athenaeum-ny.), 127+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
21381.

Milne, A[lan] A[lexander]:

Micimackó. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. [Bp., 1957.], Kossuth, (Athenaeum-ny.), 127+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, az elülső előzéklap foltos.

Micimackó kuckója. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. [Bp., 1957.], Kossuth, (Athenaeum-ny.), 127+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

21382.

Rufpreis:
2 800 HUF

A szabadság énekei. Versek a felszabadult Magyarországról. Bp., 1950, Franklin, 208+3 p. Benne Zelk Zoltán, Illyés Gyula, Kuczka Péter, Gellért Oszkár, Devecseri Gábor, Somlyó György és mások verseivel. A borító Fischer Ilona, Filo (1910-1986) grafikus munkája. Kiadói papírkötés, a borító szélein apró szakadásokkal.
21383.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kádár Jolán: A budai és pesti német színészet története 1812-ig. Játékszíni és drámairodalmi szempontból. Függelékül a budai és pesti német színházak műsora. 1783-1812. A szerző, Pukánszkyné Kádár Jolán (1892-1989) színháztörténész által DEDIKÁLT példány! Német Phiológiai Dolgozatok XII. Bp.,1914, Pfeifer Ferdinánd, 148+2 p. Kiadói papírkötés, az utolsó lap leszakadt, a hátsó borító hiányzik, a borító szakadt.
21384.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF